Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDeputeti i PS Bardhyl Kollçaku 3 orë në SPAK, "qep" gojën me...

Deputeti i PS Bardhyl Kollçaku 3 orë në SPAK, “qep” gojën me kamerat

Deputeti i Partisë Socialiste, Bardhyl Kollçaku ka dalë pas më shumë se 3 orësh nga ambientet e SPAK.

Pas daljes nga ambientet Prokurorisë ai foli shkurtimisht për mediat ka tha se bëhet fjalë për një sekret hetimor dhe nuk do të merret vesh në kohën në duar, duke mos dhënë më shumë sqarime për mediat.


Kujtojmë që Kollçaku, i thirr në prokurori për të dhënë disa sqarime në lidhje me kallëzimin e bërë nga Artur Meçollari, ish-komandant i forcës detare që ka pretenduar për abuzime në lidhje me pronat e ushtrisë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME