Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDigjet makina e drejtoreshës së Tatim Taksave në Vlorë, kërkon urdhër mbrojtje

Digjet makina e drejtoreshës së Tatim Taksave në Vlorë, kërkon urdhër mbrojtje

Vlorë – Digjet gjatë natës makina e drejtoreshës së Tatim Taksave Vlorë Anjeza Shiko.
Makina ka qenë e parkuar në garazh

Policia po heton për ngjarjen për të mësuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe për identifikimin e kapjen e autorëve.

Mësohet se Siko ka kërkuar urdhër mbrojtje.

Policia

Mbrëmjen e djeshme, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetases A. Sh., banuese në Vlorë (funksionare e bashkisë Vlorë).

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar në Komisariat, disa shtetas të dyshuar lidhur me ngjarjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Drejtoresha e Tatim Taksave Vlorë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME