Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORT“Është futboll, nuk është luftë”, dhunohen tifozët “dardanë” në Greqi -...

“Është futboll, nuk është luftë”, dhunohen tifozët “dardanë” në Greqi – Kosovë

Greqia ka zhbllokua ndeshjen në minutën e 72-të ndaj Kosovës, por episodet e dhunës nuk mungojnë. Tifozët e Kosovës janë sulmuar me fishekzjarr nga vendasit, ndërkohë që nuk kanë munguar dhe përleshjet.

“Është futboll, nuk është luftë”, i ka thënë Muriqi gjyqtarit kryesor, duke kërkuar mbylljen e ndeshjes, e cila vijoi pak minuta më pas.

https://streamja.com/embed/O4aK7

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME