Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEFierakët nxjerrin taksitë jashtë loje, nuset i marrin me helikopter

Fierakët nxjerrin taksitë jashtë loje, nuset i marrin me helikopter

Fier – Teksa muajit gusht po i vjen fundi dhe bashkë me të edhe sezonit të dasmave, një ngjarje jo fort e zakontë ka ndodhur në Fier këtë të diel.

Ndërkohë, që në dasmat e zakonshme, siç e do tradita nuset merren me makinë nga shtëpia e tyre për në shtëpinë e bashkëshortit të ardhshëm, në Fier kanë zgjedhur një mënyrë tjetër.

Siç duket edhe në video, në Fier nusen e marrin me helikopter. Nga pamjet duket qart që helikopteri fluturon mbi qëndrën e qytetit dhe nga lartë hedhin petale trëndafilash

Në pamjet duket helikopteri që fluturon në qendër të qytetit, ndërsa Fieri është i njohur edhe më parë për raste të tilla aspak të zakonta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME