Thursday, March 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFlori Bushi, emigranti fierak në ShBA bën të lumtura 50 familje në...

Flori Bushi, emigranti fierak në ShBA bën të lumtura 50 familje në nevojë për të 5 vit radhë.

Fier – Prej afro 5 vjetësh Flori Bushi ish banor i fshatit Lalar të njësisë administrative Portëz bashkia Fier kryen bamirësi për familje në nevojë në bashkitë  Fier, Patos dhe Mallakastër.

I ndodhur prej afro 10 vjetësh emigrant i rregullt në ShBA nepermjet  nje kolegut ton ai për këtë fundviti ka bërë 50 pako ushqimore me vlerën e 50 mije lekeve të vjetra duke i shperndarë për 50 familje në nevojë në  bashkitë Fier, Patos dhe Mallakastër.


Këtë bamirësi fieraku ka afro 5 vjet që e kryen cdo fundvit për familjet në nevojë për ti bërë sadopak të.lumtura në ndërrimin e viteve

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: