Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËFustanet me kapuç janë trendi i dimrit

Fustanet me kapuç janë trendi i dimrit

Problemi i zotërimit të veshjes gjatë muajve të ftohtë është para nesh

Përveç gjetjes së këpucëve që mbrojnë nga shiu, i ftohti dhe transporti publik i ndotur, ruajtja e komoditetit dhe ngrohtësisë janë sfidat e radhës më të mëdha kur bëhet fjalë për arritjen e bukurisë dimërore, transmeton Telegrafi.

Pra, pse të mos gjeni argëtim të kamufluar?

Dizajnerët botërorë gjetën frymëzim në personazhin e Kësulëkuqes.

Nga pista në tapetin e kuq, dhe tani me markat kryesore, fustanet me kapuç e kanë zbukuruar këtë sezon me lehtësi.

Jo vetëm që silueta me kapuç është jashtëzakonisht e hijshme, ajo shton vetëm prekjen e duhur të dramacitetit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME