Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREIsh presidenti Meta gdhihet në majën e Qorres

Ish presidenti Meta gdhihet në majën e Qorres

Ish presidenti i Republikës Ilir Meta njihet që është i apasionuar pas udhëtimeve në këmbë sidomos në ngjitje të majave të larta jo vetëm në Shqipëri por edhe në Alpet e Kosovës.

Mëngjesin e sotëm Meta  e ka  nisur udhëtimin herët duke u thënë shqiptarëve mirmëngjes nga maja e Qorres dhe duke thënë që së shpejti do takojë edhe majën e Vipave

Ja dhe postimi i tij në rrjetin social Facebook

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME