Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËJa slogani i PS në fushatën e 14 majit

Ja slogani i PS në fushatën e 14 majit

Partia Socialiste çel nesër jo zyrtarisht fushatën elektorale për zgjedhjet e 14 Majit dhe slogani është ”Kurrë pas, përpara”. Prezent në këtë event mësohet se do të jenë të 61 kandidatët zyrtare për bashkitë e vendit që do të futen në garën lokale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: