Wednesday, March 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedKëta janë dy shqiptarët që u përplasën për vdekje nga treni në...

Këta janë dy shqiptarët që u përplasën për vdekje nga treni në Gjermani

Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Një tren ka goditur dy qytetarë.

Mësohet se viktimë kanë mbetur Admir Seta 40 vjeç dhe Leutrim Hyseni 31-vjeç, të dy nga Kosova.

Ekipet e shpëtimit kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, por pa mundur të shpëtojnë dy shqiptarët.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: