Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIO"Lamtumirë mik", filmi me patentë fierake

“Lamtumirë mik”, filmi me patentë fierake

Lamtumirë mik” është një film prodhim i studios “Dionis film” i Andrea Priftit që është realizuar në qytetin Fier dhe Darrëzezë me kastë aktorësh të njohur të hunorit fierak si dhe amatorë.

Pjesë nga filmi

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME