Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORELedjona lë garën e Big Brother Albania Vip 3

Ledjona lë garën e Big Brother Albania Vip 3

Në një nominim të fortë, ka lënë shtëpinë mbrëmjen e sotme Ledjona, pas televotimit të hapur të shtunën me pyetjen se kë doni të shpëtoni. Në nominim këtë të martë ishte Ilnisa, Ledjona, Jetmiri, Egla dhe Heidi. Në fillim shpëtuan Jetmiri, Egla dhe Heidi, duke mbetur në fund Ilnisa dhe Ledjona.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME