Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORELuan Baçi: Selia e PD në Fier u rikthehet demokratëve ashtu si...

Luan Baçi: Selia e PD në Fier u rikthehet demokratëve ashtu si sigla dhe vula.

Demokratët rimarrin selinë e tyre në Fier. Lajmi konfirmohet nga deputeti i qarkut Fier Luan Baçi i cili e ka publikuar në llogarinë e tij më rrjetin social Facebook. Baçi ka pohuar se selia e PD në Fier u kthye tek demokratët ashtu si sigla dhe vula me dashamirësinë e tyre.

Ja dhe postimi i Luan Baçit

Pas vizites te Myftinia e Fierit, demokratet Fierak, pas po thuaj 3 vite ndalese te padrejte, per te hyre te zyrat e tyre, sot me dashamiresine e kolegeve tane te nderuar, zyrat u kthyen te demokratet, ashtu si dhe flamuri, sigla dhe emri i partise demokratike!

Shume falenderime, respekt, dhe vleresim maksimal, per miqte dhe koleget tane demokrat, qe nuk priten zbardhjen e vendimit te gjykates dhe as orjentimet, qe mund te jepeshim, por duke vleresuar punen tone te perbashket ne nje opozite te gjate dhe te veshtire, hodhen hapin e pare te, respektit per njeri tjetrin dhe punes tone te perbashket nder vite, pa asnje medyshje!

Lufta jone vazhdon, ne nuk ndalojme, kundershateri yne politik eshte regjimi dhe qeverria e korruptuar e Edi Rames!
Beteja e flamurit te partise demokratike ishte nje fitore e rendesishme!

Beteja per lirimin e kryetarit te partise demokratike, liderit te opozites profesor doktor Sali Berishes, nga arrestimi politik dhe i padrejte, do te jete ne fokusin tone te perditshem!

Bashkimi bene fuqine, o sot o kurre!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME