Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETE moshuara bllokohet në banesë, ndërhyjnë zjarrfiksat

E moshuara bllokohet në banesë, ndërhyjnë zjarrfiksat

Fier – Sherbimi zjarrfikes ne Fier jo vetem per fikjen e zjarreve, por edhe ne sherbim te qytetareve ne raste emergjence.

Me marjen e njoftimit se ne katin e 5 te nje pallati shumëkatësh pranë teatrit “Bylis” ka ngelur e bllokuar nje e moshuar menjehere kane mberritur ne vendgjarie dhe duke u kordinuar dhe me forcat e rendit kane bere te mundur hapjen e apartamentit duke nderhyre nga ballkoni.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME