Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMajlinda Bufi mer mandatin e 3 në krye të bashkisë Roskovec

Majlinda Bufi mer mandatin e 3 në krye të bashkisë Roskovec

Majlinda Bufi ka marr mandatin e tretë në krye të bashkisë së Roskovecit.

Pas një dite dhe nate të gjatë dhe pa gjumë të gjithë të angazhuarit në kzaz 61 kanë përfunduar së numëruari 39 kuti ku me një diferencë votash prej 579 votash Majlinda Bufi ka del fituese ndaj kandidatit Erdit Hazizaj që përfaqsonte koalicionin Bashkë Fitojmë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME