Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMakina del nga rruga në Lushnjë, gjendet pa jetë shoferi

Makina del nga rruga në Lushnjë, gjendet pa jetë shoferi

Gjendet i pajetë shoferi i makinës tip ‘Ford’ i cili doli nga rruga dhe përfundoi në oborrin e një shtëpie në anë të autostradës, Rrogozhinë Lushnjë. Aksidenti u shënua mbrëmjen e djeshme në fshatin Konjat.

Trupi i Fabjol Ibralliun u gjet i pajetë mes shkurreve mëngjesin e sotëm. Dyshohet se i riu ka qenë me shpejtësi prej 160k/h, kur ka humbur kontrollin ka marrë me vete barrierat e hekurat dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie në anë të autostradës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME