Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMakina del nga rruga në Mollaj, në autostradën  Levan - Tepelenë, dy...

Makina del nga rruga në Mollaj, në autostradën  Levan – Tepelenë, dy të plagosur

Fier – Një drejtues mjeti dhe një pasagjer kanë mbetur të plagosur mesditën e sotme në autostradën Levan – Tepelenë pasi mjeti ka fal nga rruga. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Mollaj të njësisë administrative Hekal të rrethit të Mallakastrës.

Policia

Rreth orës 12:20, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, shtetasi P. A., ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti janë dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe një pasagjere, të cilët ndodhen në spital, për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME