Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETArrestime të policisë së Fierit

Arrestime të policisë së Fierit

Fier – Policia Rrugore arrestoi shtetasin T. P., 35 vjeç, banues në Lushnjë, pasi u kap duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur.

-referoi materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për një shtetas 17 vjeç, pasi u kap duke drejtuar një automjet, pa leje drejtimi.

Komisariati i Policisë Lushnjë referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin Sh. S., 63 vjeç, banues në Lushnjë, pasi ushtronte veprimtarinë në lokalin e tij, pa licencën përkatëse, si dhe nga këqyrja e celularit iu gjet një faqe online që dyshohet se përdorej për lojëra fati.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME