Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMakina në flakë në rrugën që të çon për në autostradën ...

Makina në flakë në rrugën që të çon për në autostradën Fier – Tiranë.

Fier – Një automjet është përfshirë nga flakët këtë mbërmje të sotme në unazën “Skënderbeu” te qytetit Fier që e lidh me autostradën Fier – Tiranë.

Lajmi konfirmohet si nga policia ashtu dhe zjarrfiksat që shkuan në vendgjarje.

Mësohet se automjeti që u përfshi nga flakët është Benz Mercedes C Clas

Burime paraprake pohojnë se benzi ka rënë në flakë nga një shkëndijë elektrike por fatnirësisht drejtuesi i mjetit ka par tymin dhe kish ndier erën e kabujve që digjeshin ka ndaluar e ka dal nga njeti

Policia shkoi në vendngjarje e po zbardh rrethanat se si ka ndodhur.

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 20:35, në fshatin Mbrostar Ferko, dyshohet se për shkaqe aksidentale, ka marrë flakë gjatë lëvizjes, automjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin M. A., 21 vjeç. Si pasojë janë shkaktuar dëme të pjesshme materiale në këtë automjet.

Grupi hetimor vijon veprimet në vendngjarje, për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME