Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMakina përplas nënën me fëmijën 6 vjeç

Makina përplas nënën me fëmijën 6 vjeç

Fier – Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të martë në lagjen “Kastriot” të Fierit. Mësohet se një makinë tip “Benz” ka aksidentuar këmbësorët  E. K., 33 vjeçe dhe djalin e saj 6 vjeç. Ata ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Sot, rreth orës 12:30, në lagjen “Kastriot”, Fier, shtetasi L. A., duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar këmbësorët, shtetasen E. K., 33 vjeçe dhe djalin e saj 6 vjeç, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, sipas policisë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME