Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMeta me të rinjtë në Durrës: Të paduruar për ndryshim

Meta me të rinjtë në Durrës: Të paduruar për ndryshim

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, është takuar me një grup të rinjsh në Durrës. Në një reagim në Facebook, Ilir Meta shprehet se Durrësi është i paduruar për ndryshim.

Statusi
Kënaqësi të dëgjoja mendimet dhe idetë e të rinjve dhe drejtuesve të Partisë së Lirisë së Durresit.

Gati për ta nisur javën me energji të reja!

Durrësi i paduruar për Ndryshim!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME