Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMisteri/ Celulari i fikur prej 6 ditësh i biznesmenit shqiptar në Greqi

Misteri/ Celulari i fikur prej 6 ditësh i biznesmenit shqiptar në Greqi

Ende nuk ka asnjë shenjë nga shqiptari Xhani Topalli që rezulton i zhdukur prej ditësh në Rodos të Greqisë.

Familjarët janë të shqetësuar dhe të frikësuar për jetën e 46-vjeçarit që punon si kontraktor ndërtimi dhe baba i tre fëmijëve të mitur. Celulari i tij prej 6 ditësh është i fikur dhe makina i është gjetur e braktisur dy kilometra larg shtëpisë.

Sipas policisë, të gjitha pikat e daljes nga ishulli janë kontrolluar por pa asnjë rezultat, ndërkohë që po kontrollohen personat që kanë pasur marrëdhënie financiare dhe profesionale me biznesmenin Xhani Topalli.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME