Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTNdeshja me Moldavinë, kuqezinjtë plotësohen me Asllanin dhe Asanin

Ndeshja me Moldavinë, kuqezinjtë plotësohen me Asllanin dhe Asanin

Në ekipin kuqezi, Kristjan Asllani dhe Jasir Asani janë dy lojtarët e fundit që kompletojnë grupin.

Pas finales së Champions, mesfushori i Inter udhëtoi menjëherë drejt Shqipërisë, për t’u vendosur në urdhrat e trajnerit Silvinjo. Edhe Jasir Asani mbylli angazhimet me skuadrën e tij në Korenë e Jugut, për të qenë në dispozicion të përfaqësueses.

Plotësimi i ekipit me 26 lojtarët e grumbulluar, ka bërë që kuqezinjtë të nisin fazën finale të përgatitjeve për ndeshjen e 17 qershorit me Moldavinë. Tre ditë më pas Kombëtarja do të luajë në transfertën me Ishujt Faroe

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME