Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËNjë hyrje e re në jetën e DiCaprio

Një hyrje e re në jetën e DiCaprio

Leonardo DiCaprio ka një ‘hyrje’ të re në jetën e tij – dhe këtë herë gjërat po bëhen serioze. “Page Six” shkruan se 48-vjeçari është zyrtarisht në lidhje me modelen 25-vjeçare Vittoria Ceretti.

Çifti është parë në disa takime në SHBA dhe jashtë saj gjatë muajve të fundit, duke ndezur spekulime nëse po flirtonin apo mes tyre kishte lindur diçka më e madhe. Megjithatë, një burim pranë çiftit thotë se ata janë në një lidhje tanimë.

“Ata kanë kaluar mjaft kohë së bashku gjatë muajve të fundit dhe po kënaqen duke e njohur njëri-tjetrin në një nivel më të thellë,” -i ka thënë dikush pranë çiftit ‘Page Six’.

DiCaprio dhe Ceretti u panë për herë të parë në publik në Ibiza, Spanjë. Ylli i “Titanic” dhe bukuroshja italiane u panë duke u puthur dhe festuar së bashku në një club.

Disa javë më pas, dyshja vendosën të shkonin në Kaliforni për një takim shumë më të qetë. DiCaprio dhe Ceretti u panë duke marrë akullore dhe kafe të ftohtë ndërsa ishin në Santa Barbara.

Një dëshmitar okular pohoi se kishte vënë re një “vibe” mes të dyve duke thënë: “Mënyra se si ata po flisnin me njëri-tjetrin. … Mund ta ndjenit energjinë.”

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME