Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETNjë stuhi e fortë breshëri godet Tiranën

Një stuhi e fortë breshëri godet Tiranën

Një stuhi e fortë breshëri ka goditur Tiranën mbrëmjen e kësaj të mërkure. Disa nga rrugët e kryeqytetit janë zbardhur për shkak të breshrit. Kjo situatë ka shkaktuar edhe vështirësi në qarkullim.

Për momentin nuk ka informacione për dëme të shkaktuara. Prej disa ditësh vendi është përfshirë nga moti i keq me reshje dëbore në zonat malore të vendit dhe reshje shiu në zonat e ulëta. Sinoptikanët thonë se situata do të jetë e tillë deri në fund të javës

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME