Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET‘O Era, lëshoje’! Sherr mes vajzave në Fier, kapin njëra-tjetrën për flokësh...

‘O Era, lëshoje’! Sherr mes vajzave në Fier, kapin njëra-tjetrën për flokësh (vidio)

FIER- Sherr masiv mes vajzazh. Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje, në afërsi të qendrës së Fierit. Nga pamjet e publikuara shihet se vajzat zihen me njëra-tjetrën dhe janë kapur nga flokët

.“O era, mos lëshoje,”- dëgjohet të thotë njëra.

Nuk i dihet se cili ka qenë shkaku i sherrit mes vajzave apo nëse ka pasur të lënduara nga zënka në fjalë.

Video joq:

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME