Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPD Roskovec thirrje banorëve të zonës me dhe pa parti të dalin...

PD Roskovec thirrje banorëve të zonës me dhe pa parti të dalin të votojnë në 14 maj, të zgjedhin nunrin 1

PD dega Roskovec ka postuar një status në llogarinë e saj në rrjete sociale ku u drejtohet banorëve të zonave që janë nën juridiksionin e kësaj bashkie që të dalin të votojnë masivisht në 14 maj, të votojnë ndryshimin, të votojnë numurin 1 më fletën e votimit

Ja dhe postimi

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME