Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIPërfundon në mes marketit sepse shtypi gazin në vend të frenave

Përfundon në mes marketit sepse shtypi gazin në vend të frenave

Ka bërë xhiron e mediave sociale një aksident në Arizona të SHBA

2 persona që ndodheshin në një market, patën shumë fat pasi një makinë me shpejtësi përfundoi brenda.

Siç shihet në pamje makina hyn në dyqan duke thyer xhamin duke marrë para dy personat.

Sipas policisë, aksidenti është shkaktuar pasi drejtuesi i mjetit ka shtypur aksidentalisht gazin në vend të pedalit të frenave.

Më pas mjeti ndalon dhe lëviz mbrapsht drejt hyrjes së dyqanit. Dy personat janë transportuar në spital me plagë të lehta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME