Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËPlas në PD-në e "vulës", po u "humbet vula"

Plas në PD-në e “vulës”, po u “humbet vula”

Janë zbardhur përplasjet mes deputetëve të PD-së gjatë mbledhjes së Kryesisë. Flutura Açka iu është drejtuar anëtarëve të kryesisë që braktisën takimit duke i ofenduar “palaço”.

Kjo ka sjellë përplasje mes saj dhe kolegut Saimir Korreshi, i cili iu është kthyer “Si nuk të vjen turp ty moj”.

Flutura Açka: Ja u çuan dhe ikën këta palaçot.

Korreshi:
 Po si flet kështu, si nuk të vjen turp ty moj?!

Lapsi

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME