Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËPrinc Harry pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles, por pa Meghan Markle

Princ Harry pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles, por pa Meghan Markle

Pas shumë lajmesh dhe një tensioni të fortë brenda familjes, mësohet se princ Harry do të marrë pjesë në kurorëzimin e babait të tij Mbretit Charles muajin e ardhshëm, mirëpo pa Meghan Markle. Ajo do të qëndrojë në Kaliforni me fëmijët e tyre.

Lajmi është bërë i ditur ditën e sotme nga një zëdhënës i Pallatit të Buckingham. Kurorëzimi është planifikuar për 6 maj në Westminster Abbey. Kjo duket se është një përgjigje për gjithë akuzat që Meghan Markle ka bërë në drejtim të Familjes Mbretërore.

Do të jetë paraqitja e parë publike e Harryt me familjen mbretërore që nga publikimi i librit të tij më të shitur, Spare, në të cilin ai zbuloi qartë tensionet mes familjen.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME