Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËProtesta/ Mijëra qytetarë kanë mbushur plot Bulevardin kryesor të Tiranës

Protesta/ Mijëra qytetarë kanë mbushur plot Bulevardin kryesor të Tiranës

Mijëra qytetarë kanë mbushur plot Bulevardin kryesor të Tiranës, në protestën e thirrur nga Sali Berisha.

Gazetari i Koha Jonë, Daniel Muçaku, sjell pamjet madhështore të shqiptarëve që janë derdhur në bulevard për të protestuar për rritjen e çmimeve të karburanteve dhe ushqimeve jetike.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME