Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREPushuesi shpëton breshkën e plagosur në plazhin e Semanit

Pushuesi shpëton breshkën e plagosur në plazhin e Semanit

Fier – Një breshtë uji e plagosur në kokë është parë në plazhin e Semanit këtë pasdite të sotme.

Breshka e llojit Kareta- Kareta është parë nga një banor i zonës (Artan Fisheku) i cili ndodhej me familjen për të kaluar disa orë qetësie në këtë plazh.

Teksa na ka sjell edhe vidion, ai ka pohuar se e ka parë breshkës në zonën e Akërnisë dhe të goditur në kokë e ka marrë dhe e ka futur në ujin e detit.

Breshka ka pasur një peshë aflrsishtë 70 kg. Disa minuta më pas breshka pasi ka rimar veten është larguar nga bregu duke notuar në ujrat e detit në Seman të Fierit.

Shikoni dhe vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME