Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETRama darkë tek Pacolli

Rama darkë tek Pacolli

Gjatë vizitës në Kosovë, kryeministri Edi Rama ka qenë mysafir në shtëpinë e ish-Presidentit, Behgjet Pacolli.

Bie në sy se në tavolinë janë ministra të Ramës dhe biznesmenë të njohur të Kosovës.

Kjo darkë u organizua mbrëmjen e së dielës, një ditë para mbajtjes së mbledhjes së përbashkët të dy qeverive. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME