Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËRama mbledh sot kabinetin në Tepelenë

Rama mbledh sot kabinetin në Tepelenë

Me qeverinë do merrem nesër ose pasnesër”, ka deklaruar dy ditë më parë kryeministri Edi Rama në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste ku u shkarkua i të gjithë Sekretariati Ekzekutiv i partisë si dhe Sekretari i Përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri.

Nuk ka vonuar shumë dhe Rama ka vendosur që mbledhjen e kabinetit ta zhvillojë sot në Tepelenë. Në këtë mbledhje secili prej ministrave përkatës do të bëjë një analizë të thellë të punës së realizuar deri më tani. Nuk dihet nëse kreu i qeverisë do të bëjë ndryshime të tjera në këtë mbledhje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME