Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËRihanna publikon fotot e djalit

Rihanna publikon fotot e djalit

Rihanna ka ndarë pamjet e para zyrtare të djalit të saj të vogël, të cilin e mirëpriti me partnerin A$AP Rocky në maj të këtij viti.


Vetë ylli i muzikës ka ndarë një video të ëmbël në TikTok-un e saj, ndërsa “Hollywood Unlocked” ka ndarë disa foto të tjera.
Megjithëse çifti e zbuloi fytyrën e djalit të tyre të vogël, emri i tij nuk është bërë ende i ditur.

Rihanna ka plane për zgjerim të familjes së saj. Këngëtarja dëshiron më shumë fëmijë me partnerin e saj, reperin ASAP Rocky.
Një burim për “Enterntainment Tonight” zbuloi se dyshja janë kaq shumë të lumtur me njëri tjetrin si dhe me fëmijën e tyre.


POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME