Sunday, June 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETRrebesh shiu në Fier (vidio)

Rrebesh shiu në Fier (vidio)

Stuhi dhe reshje shiu kane perfshire qytetin e Fierit .

Kjo situate vjen menjehere pas reshjeve qe kane perfshire gjithe territorin e vendit. Intensiteti i reshjeve ka bere qe niveli i lumit Seman dhe Vjose te rritet por pa krijuar problematika per permbytje.

Strukturat e MC jane ne monitorim te vazhdueshem te situates nderkohe qe hidrovoret jane ne gatishmeri te plote.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: