Friday, April 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEShitet apartament kati i parë në Patos

Shitet apartament kati i parë në Patos

Shitet një apartamenti 55 metër katrorë në Patos.


Apartamenti ndodhet në  lagjen “1 Maj” tek ish zona e komunales  në rrugën kryesore.
Apartamenti  është i perberë nga 1 dhomë, 1 guzhinë me aneks, 1 ballkon dhe ndodhet në katin e pare të pallatit.


Apartamenti është 55 metra  katrorë dhe me dokumenta të rregullta.


Apartamenti është  ngjitur me një  ish dyqan.
Të interesuarit të kontaktojnë në numër telefoni në WhatsApp 00393200812770.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME