Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEShitet autoveturë Reno Clio automat (fotot)

Shitet autoveturë Reno Clio automat (fotot)

U SHIT  Reno Clio
Forca motorrike 1.4
Kambio automat
Karburanti   benzinë
Kilometra 168 mijë
Vit prodhimi tetor 2002
Gjendja motorrike e xhenerike shumë e mirë.
Gomat 85%
Makina ka 2 çelsa
Makina është përdorur nga dy pronarë, një grua në Gjermani dhe një në Shqipëri.
Makina ka dokumenta të rregullta, leje qarkullimi, kolaudim, siguracion deri nga fundi i muajit shkurt 2024

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME