Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTShqipëri-Itali, mësohet data e sfidës së “luksit”

Shqipëri-Itali, mësohet data e sfidës së “luksit”

Miqësoren me Italinë, ekipi kuqezi do të luajë më 16 nëntor, në Tiranë. Kjo është data e miqësores së luksit për ekipin tonë përfaqësues dhe për të gjithë mbështetësit kuq e zi.

Data u konfirmua vetëm pak javë pas njoftimit të dhënë nga Presidenti i Federatës Italiane, Gabriele Gravina, për zhvillimin e ndeshjes në Arenën Kombëtare.

Ky test do të luhet vetëm katër ditë përpara startit të Botërorit 2022, në Katar

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME