Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËTakimi në Jug/ Kapllanaj ia thotë në sy Bashës: Keni dështuar, për...

Takimi në Jug/ Kapllanaj ia thotë në sy Bashës: Keni dështuar, për çfarë vini në takime?!

Lulzim Basha duket se ka humbur mbështetjen në radhët e tij. Kontestimi i ka ardhur në Berat.

Në një mbledhje me strukturat e PD së jugut, kryetari i PD-së Fier Agron Kapllanaj mësohet se i ka thënë ndër të tjera:

A e kuptoni se jeni një kryetar partie i dështuar në të gjithë betejat politike për 9 vjet?! Përse merrni pjesë në këto takime dhe i jepni kosto demokratëve kur vetë jeni tërhequr? Nëse keni plan për tu rikthyer atëherë ne nuk jemi me ju!”

Krahas Kapllanaj edhe Roland Bejko ka shprehur kundërshtitë e tij, duke thënë se nuk pranon sjelljen e Bashës karshi tyre./Oranews

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME