Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËTedi Blushi prezanton 7 anëtarët e rinj të kryesisë së PL

Tedi Blushi prezanton 7 anëtarët e rinj të kryesisë së PL

Partia e Lirisë ka zgjedhur sot anëtarët e rinj të kryesisë së kësaj partie.

Shumë urime dhe suksese shtatë anëtarëve të rinj të Kryesisë së Partisë të Lirisë për përmbushjen me përgjegjësi dhe integritet të lartë të kësaj detyre shumë të rëndësishme!
Së bashku asnjë sekondë për të humbur! Tani është koha për veprim për të realizuar sa më shpejt Ndryshimin e Madh!” shkruan Tedi Blushi në një postim në Facebook, ndërsa ka ndarë edhe një foto.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME