Saturday, April 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËTritan Shehu i kundërpërgjigjet Alibeajt, delirant i çmendur!

Tritan Shehu i kundërpërgjigjet Alibeajt, delirant i çmendur!

Tritan Shehu është një nga katër deputetët që është përjashtuar nga grupi parlamentar i PD-së, me vendim të Enklelejd Alibeajt.

Shehu e cilëson vendimin çmenduri dhe Alibeajn, patericë të Edi Ramës për të shkatërruar PD-në.

“Vetëm një njeri i çmendur mund t’i bëjë këto gjëra. Këto janë deliere të një deliranti, patericë e Ramës për të shkatërruar PD-në. Ky vendim është krejt i paligjshëm. Do të konsultohem me kolegët për hapat”,-tha ai.

Alibeaj vendosi të përjashtojë nga grupi Tritan Shehun, Oerd Bylykbashin, Belind Këlliçin dhe Agron Shehaj. Përjashtimi erdhi me argumentin se nuk janë distancuar nga aktet e dhunës së ndodhur një vit më parë në selinë e PD-së në 8 janar.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: