Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËTritan Shehu: Nuk guxojnë të përjashtojnë Berishën nga Parlamenti

Tritan Shehu: Nuk guxojnë të përjashtojnë Berishën nga Parlamenti

PS, OFENSIVË PËR TË NXJERRË BERISHËN JASHTË KUVENDIT NË SHTATOR

Tritan Shehu për Ora News: Taulant Balla hedh gjithmonë fishekzjarre, kërkon të heqë vëmendjen nga incineratorët, shkatërrimi ekonomik, korrupsioni, afera e portit të Durrësit, nga ajo që Shqipëria po zhytet gjithmonë e më tepër në varfëri. Kërkon të tërheqë vëmendjen dhe nga lëvizja popullore e cila po ngrihet dhe do të ngrihet përherë e më e fortë në Shqipëri. Ose më saktë, le ta provojnë dhe do të shikojnë protesta të papara.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME