Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVaret në oborrin e banesës 61 vjeçari nga Varibopi

Varet në oborrin e banesës 61 vjeçari nga Varibopi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të diel në Fier. Mësohet se një 61-vjeçar është gjetur i vetëvarur në oborrin e banesës.

“Më datë 23.06.2024, rreth orës 09:15, në fshatin Varibop, Fier, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur në oborrin e banesës, shtetasi rreth 61 vjeç”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ndërkohë, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME