Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREVin Diesel konfirmon fundin e “Fast & Furious”

Vin Diesel konfirmon fundin e “Fast & Furious”

Vin Diesel ka konfirmuar së fundmi se filmi i ardhshëm i “Fast and Furious” do të jetë i fundit.

Në një postim në Instagram, Diesel u dërgoi një mesazh fansave, duke i falënderuar për entuziazmin dhe mbështetjen e tyre ndër vite.

Aktori shkroi: “Sapo mbarova takimin e Fast të fundjavës me shkrimtarët dhe të gjithë ekipin… të thuash se emocioni për finalen tonë ka qenë tepër i fortë është një nënvlerësim. Uau. Kaq emocionuese.

Ndërsa të gjithë po shkonin drejt fundjavës plot energji dhe emocione, mendova për ju të gjithë… M’u kujtuan herët e panumërta kur entuziazmi dhe pasioni juaj u bënë forca shtytëse e rrugëtimit tonë krijues. Përkushtimi juaj për sagën tonë ka pasur një ndikim unik në suksesin dhe evolucionin e saj… siç do të thoshte vajza ime më e vogël, është i thellë.

Faleminderit që jeni shtylla kurrizore e kësaj epike globale që falë jush shkon përtej ekranit. Kjo finale e madhe nuk është thjesht një fund – është një festë e familjes së jashtëzakonshme që kemi ndërtuar së bashku. Shpresojmë t’ju bëjmë krenarë!”, shkroi ai në Instagram.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME