Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREVlorë, not në acar! E moshuara lahet në det, sfidon temperaturat...

Vlorë, not në acar! E moshuara lahet në det, sfidon temperaturat e ulëta

Gjatë natës temperaturat në vendin tonë kanë kapur vlera nën zero dhe mbeten të ulëta edhe pse dielli shkëlqen.

Në Vlorë u filmua një e moshuar që madje lahej në det.

70 vjeçares nuk i pëlqen të mburret për aventurën në ditë të ftohta, por thotë jashtë kamerave se ndihet shumë mirë me shëndet dhe deti e rinon./Tch

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME