Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarr i madh në Shkodër, rrezikohen edhe banesa

Zjarr i madh në Shkodër, rrezikohen edhe banesa

Një zjarr i madh ka rënë sot në lagjen Qafë-Hardhi në qytetin e Shkodrës pranë tregut të rrobave të përdorura.

Për fat të mirë nuk raportohet për të lënduar, por për dëme të konsiderueshme.

Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të zbardhur arsyet e rënies së zjarrit.

Ende nuk raportohet për persona të plagosur.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME