Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLE 4 shenjat e horoskopit që do të kenë xhepat plot

 4 shenjat e horoskopit që do të kenë xhepat plot

Marsi po lëviz nga Peshqit drejt Dashit, ku do të bashkohet me Jupiterin ndaj do të ndryshojë situatën financiare të shenjave të zodiakut. Disa prej tyre do të jenë më të favorizuara sa i përket financave gjatë javëve të ardhshme.

Dashi

Planeti i veprimit Marsi hyn në shenjën tuaj, ndaj çdo iniciativë do të shpërblehet. Afërdita në fushën e parë tregon se gjendja juaj financiare varet ekskluzivisht nga ju. Paratë do t’ju qëndrojnë fjalë për fjalë në ditët në vijim.

Peshorja

Marsi në Dashi kontribuon në një partneritet të ri biznesi. Mund të jetë një sfidë me komplikime, por mund t’ju sjellë edhe para. Është i mundur bashkëpunimi me Dashin.

Luani

Po, Mërkuri është retrogradë, por me vështirësi do të arrini të mblidhni disa para që ju kanë borxh. Dielli te Binjakët ju jep mbështetje të fortë nga miqtë. Ka mundësi që në ditët në vijim të realizoni disa nga shpresat tuaja.

Peshqit

Shumë fusha të tjera tregojnë se keni mundësi të fitoni para nga shumë anë. Kjo do të thotë që paratë do të vijnë nga disa burime dhe është një periudhë e shkëlqyer për të kërkuar një rritje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME