Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti në Levan - Tepelenë/ Makina del nga rruga në Buzmadh, plagoset...

Aksidenti në Levan – Tepelenë/ Makina del nga rruga në Buzmadh, plagoset familja 5 anëtarëshe

Fier – Aksident automobilistik në aksin e autostrades Levan – Tepelenë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Buzmadh

Informacionet paraprake pohojnë se një automjet ka dal nga rruga
Tre vajzat, mamaja dhe drejtuesi i njetit ka mbritur në urgjencën e spitalit rajonal Fier për të marr ndihmën mjekësore.

Në vendgjarje policia per të zbardhur rrethanat e ngajrjes por edhe për të sistemuar qarkullimin e mjeteve

Pamje nga aksidenti

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 11:30, në afërsi të kryqëzimit të fshatit Buzëmadh, shtetasi V. M., banues në Cakran, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga është dëmtuar drejtuesi i mjetit, pasagjerja R. M., 40 vjeç dhe tre vajzat të moshës 19 vjeçe, 14 vjeçe dhe 6 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME