Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAlma Kaçi del pas 6 orësh në SPAK

Alma Kaçi del pas 6 orësh në SPAK

Pas më shumë se 6 orësh ka përfunduar marrja në pyetje e Alma Kaçit, gruas e cila u shfaq në videon intime me kryetarin e Bashkisë së Kukësit, tashmë të shkarkuar, Safet Gjicin, duke kryer mardhenie seksuale.

Përgjatë qëndrimit të saj që prej orës 10:00 të mëngjesit ajo është përgjigjur pytjeve mbi regjistrimin e videos, mënyrën se si është kryer dhe nëse ka pasur persona të tjerë të cilët kanë qenë shënjestrën e Alma Kaçit.

Për sa i perket videos me Gjicit, mësohet se Alma ka shpjeguar rolin e saj me ish-kryebashkiakun, takimet që ka kryer dhe diskutimet për një projekt mbi qytetin e Kukësit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME