Friday, April 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETArrestohet 42 vjeçari në Lushnje, rrahu vllanë me të shoqen

Arrestohet 42 vjeçari në Lushnje, rrahu vllanë me të shoqen

Një 42-vjeçar nga Lushnja është vënë në pranga pasi dyshohet se ka dhunuar fizikisht vëllain dhe bashkëshorten e tij. Kështu, sipas Policisë, në pranga ka rënë shtetasi me iniciale T.D. Grupi hetimor ndërkohë ka nisur punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin T. D., 42 vjeç, banues në Lushnjë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj vëllait dhe bashkëshortes së vëllait. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME